INDIVIDUÁLNÍ VYUČOVÁNÍ

/INDIVIDUÁLNÍ VYUČOVÁNÍ
INDIVIDUÁLNÍ VYUČOVÁNÍ2018-11-16T13:00:20+01:00

Individuální úvod do anglického jazyka

Chcete se naučit anglicky, ale nejste si jisti, který kurz je pro vás nejlepší? Sjednejte si s našimi rodilými mluvčími individuální plán ušitý na míru. Většina studentů se učí krok za krokem od základů, jako jsou číslovky a dny v týdnu nebo základní způsoby tvoření otázek. Studenti se pak stále více zdokonalují ve znalosti slovní zásoby a schopnosti sestavovat věty.​

Individuální příprava na zkoušky

Potřebujete doučování jako přípravu na cambridgeské zkoušky? Připravujete se dokonce i na jiné zkoušky než na IELTS nebo FCE? Domluvte si s našimi lektory pravidelné setkávání nebo intenzivní kurz, který bude plně přizpůsoben vašim požadavkům.

Anglická gramatika a konverzace individuálně

Mluvíte anglicky, ale chcete individuálně zlepšit své konverzační dovednosti? Proč si nedomluvit soukromou lekci s rodilým mluvčím? Naši lektoři jsou vstřícní a ochotně reagují na aktuální potřeby studenta.

Podnikatelská angličtina individuálně

Chcete jako jednotlivec posílit svou angličtinu pro podnikání? Lektoři BMA Vám pomohou posoudit vaše silné a slabé stránky a vytvoří osobní plán, který vám nejvíce pomůže dosáhnout vašich cílů. Hodiny budou sestaveny tak, aby nejlépe reagovaly na oblast vašeho zájmu, učební styl a pracovní dobu. Kurz bude veden rodilým mluvčím, který se přizpůsobí vašemu studijnímu tempu a podpoří vás v dosažení nové profesní úrovně a kvality angličtiny pro podnikání.