SKUPINOVÉ KURZY

/SKUPINOVÉ KURZY
SKUPINOVÉ KURZY2018-11-16T12:37:17+01:00

Anglická konverzace (pokročilí – B2/C1)

Chcete si svou angličtinu vylepšit nebo udržet na výborné úrovni? Konverzace v angličtině pro pokročilé vám umožní procvičování a neustálé zlepšování vašich dovedností v anglickém jazyce. Ve spolupráci s naším rodilým mluvčím si můžete vytvořit plán, který bude zahrnovat témata, která si přejete. Naši lektoři pro vás připraví nová slova a výrazy, cvičení pro zdokonalení vašeho přízvuku a procvičení vašich konverzačních dovedností. To vše zábavnou formou.

Angličtina aktivně (střední úroveň B1/B2)

Tento kurz je určen pro studenty střední úrovně, kteří chtějí procvičovat své znalosti s rodilým mluvčím. Výuka bude probíhat ve vstřícném a přátelském prostředí. Studenti si rozšíří slovní zásobu, osvojí si fráze, procvičí si gramatiku a natrénují si slovní projev v různých modelových situacích vycházejících z reálného života.

Pokračování angličtiny (střední úroveň – A1/B1)

Vstupte do našeho kurzu a posuňte svou angličtinu do další úrovně. Objevíte a porozumíte novým slovíčkům a gramatickým pravidlům a při jejich uvádění do praxe vás povede vstřícný rodilý mluvčí. Vedle poslechu a slovního projevu student získá nové dovednosti ve čtení a psaní, které jsou nezbytné k dosáhnutí úrovně B1/B2 evropského referenčního rámce.

Úvod do anglického jazyka (začátečníci – A1/A2)

Chcete se začít učit anglicky? Studenti tohoto kurzu půjdou krok za krokem a položí základy pro budoucí dobrou znalost jazyka. Začnou číslovkami, dny v týdnu a způsoby tvoření otázek a pak nabyté vědomosti procvičují se svou lektorkou za pomoci vhodných studijních materiálů.